Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Legii lekceważy rywali w el. LE? "Powinniśmy ich ograć łatwo i przyjemnie"

- Nie wiem nic o tych zespołach. Powinniśmy ograć ich łatwo i przyjemnie i przejść do następnej rundy - ocenia rywali Legii w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy Michał Kopczyński.

W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy, zaplanowanej na 11 i 18 lipca, legioniści zagrają z lepszym z pary UE Sant Julia (Andora) - Europa FC (Gibraltar). W przypadku awansu do drugiej rundy, zaplanowanej na 25 lipca i 1 sierpnia, stołeczny klub zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu FK Witebsk (Białoruś) - Kuopion Palloseura (Finlandia).

Zobacz wideo

Michał Kopczyński z Legii został zapytany, co sądzi o rywalach wicemistrzów Polski w 1. rundzie eliminacji LE. - Nie wiem nic o tych zespołach. Powinniśmy ograć ich łatwo i przyjemnie i przejść do następnej rundy. Prawdopodobnie, oczywiście, przed meczami się nad nimi skupimy, ale w tej chwili tak mocno o tym nie myślimy. To przeciwnicy, których trzeba po prostu wysoko pokonać - przekonuje Kopczyński, który do Warszawy wrócił z wypożyczenia. Pomocnik ostatni sezon spędził w Wellington Phoenix, który występuje w lidze australijskiej.

W środę Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, potwierdził na stronie sport.tvp.pl, że mecze Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy będą pokazywane na antenach TVP.

Więcej o: