Jagiellonia Białystok pozyskała nowego piłkarza. "Będziemy świętować stulecie"

Jagiellonia Białystok oficjalnie poinformowała o pozyskaniu nowego zawodnika. Kontrakt z 5. zespołem poprzedniego sezonu podpisał Chorwat, Krszevan Santini, grający ostatnio w słoweńskim NK Domżale.

Jagiellonia Białystok poinformowała o pozyskaniu nowego zawodnika. Kontrakt z 5. zespołem poprzedniego sezonu ekstraklasy podpisał 32-letni bramkarz, Krszevan Santini. Chorwat w poprzednim sezonie grał w słoweńskim MK Domżale, do którego został wypożyczony z chorwackiego NK Osijek. Zagrał w 16 spotkaniach ligi słoweńskiej.

Zobacz wideo

- Wiem, jakie cele ma zespół. Wiem, że przed klubem ważny sezon, w którym będziemy świętować stulecie. To sprawia, że oczekiwania i presja będą wysokie. Postaram się dać z siebie wszystko, żeby wspólnie z kolegami dać kibicom i sobie jak najwięcej powodów do zadowolenia - powiedział chorwacki bramkarz w rozmowie opublikowanej na stronie klubu.

Krsevan w swojej dotychczasowej karierze reprezentował barwy m.in. chorwackich Segesta Sisak, HNSK Moslavina, NK Velebit Benkovac, Interu Zapresic czy NK Osijek. Następnie w latach 2013-2016 grał w ukraińskiej Zorii Ługańsk, aby kolejny rok spędzić w cypryjskim Enosisie Paralimmi oraz azerskim Neftchi Baku.

Więcej o: