Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Morderczy trening Legii Warszawa. Aleksandar Vuković: To ostatnie takie zajęcia

Dwie godziny - tyle trwał pierwszy trening legionistów w Warce, gdzie wicemistrz Polski w poniedziałek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. - To ostatnie takie zajęcia, w których praktycznie nie dotknęliśmy taktyki - powiedział Aleksandar Vuković.

- Zwróćcie uwagę na przyjęcie piłki, dwa kontakty - pokrzykiwał Aleksandar Vuković do zawodników. Ale zanim zaczął udzielać im uwag, piłkarze przez ponad pół godziny rozgrzewali się pod okiem trenerów od przygotowania fizycznego: Łukasza Bortnika, Radosława Gwiazdy i Piotra Zaremby. - Synchronizacja, wszyscy zaczynamy razem, twarzą do siebie - podpowiadał Bortnik, który trafił właśnie do Legii po czterech latach pracy w Hapoelu Beer Sheva.

Zobacz wideo

Na poniedziałkowym treningu w Warce pojawiło się 25 zawodników, wśród nich wracający z wypożyczeń: Vamara Sanogo, Tomasz Jodłowiec, Michał Kopczyński, Mateusz Żyro, Kacper Kostorz, Tomasz Nawotka, Mikołaj Kwietniewski. Po rozgrzewce legioniści ćwiczyli podania, a trening z piłkami zakończyła gra na skrócony boisku. Podział zawodników wyglądał tak:

Różowi: Majecki - Nawotka, Remy, Kopczyński, Rocha - Jodłowiec, Martins - Cielemęcki, Praszelik, Kostorz - Niezgoda.

Zieloni: Cierzniak - Stolarski, Żyro, Astiz, Karbownik - Agra, Antolić, Cafu, Kwietniewski - Carlitos, Sango.

W gierce był remis 0:0, a dwugodzinny trening zakończył się jeszcze bieganiem wzdłuż boiska. - To ostatnie takie zajęcia, w których praktycznie nie dotknęliśmy taktyki - powiedział Aleksandar Vuković. Legia w Warce trenować będzie do soboty. We wtorek poleci do Austrii, gdzie trenować będzie do 3 lipca.

Na zgrupowaniu w Warce brakuje reprezentantów kadr seniorskich oraz U-21: Artura Jędrzejczyka, Dominika Nagya, Marko Vesovicia, Jose Kante, Valeriane'a Gvilii, Mateusza Wieteski i Sandro Kulenovicia. Mają dołączyć do drużyny w dalszym etapie przygotowań. Tak samo, jak Igor Lewczuk, który czeka na pozwolenie rozpoczęcia treningów od Girondins Bordeaux, swojego poprzedniego klubu.

Więcej o:
Komentarze (10)
Morderczy trening Legii Warszawa. Aleksandar Vuković: To ostatnie takie zajęcia
Zaloguj się
 • karoljuve

  Oceniono 1 raz 1

  Agra?
  Agra??
  Agra?!!!
  J.P.R.D.L.

 • qznia

  Oceniono 6 razy -4

  2deborian
  nie pisza o innych klubach bo ich nie dostrzegają
  to tak samo jak GW pisze o polityce"tylko POKO, Nowoczesna i geje

 • mr.fish

  Oceniono 8 razy -4

  Dlaczego farmazony o ległej są zawsze na "czerwono" proste... to klub o ruskich korzeniach i podobnym stylu.,.. kradzieże, przerost formy nad treścią, wybielanie, konfabulacje ... bieda aż piszczy, ale jesteśmy najbogatsi ...marzą o Europie, ale tkwią i tkwić będą mniej więcej w Białorusi ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX