Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Legii Warszawa na celowniku Sportingu Braga i Dynama Kijów. "Warto dobrze grać na Euro U-21"

Jak poinformował na Twitterze Piotr Koźmiński, Sporting Braga jest zainteresowany pozyskaniem Mateusza Wieteski z Legii Warszawa. Powrócił także temat jego transferu do Dynama Kijów.

Reprezentacja Polski U-21 pokonała w niedzielę Belgów 3:2. Całe spotkanie rozegrał Mateusz Wieteska, który za swój występ zebrał pozytywne opinie, choć był jednym z winowajców pierwszego gola straconego przez drużynę Czesława Michniewicza. Jego postawa wzbudziła jednak zainteresowanie skautów, obecnych na trybunach podczas meczu.

Zobacz wideo

Legia Warszawa sprzeda Wieteskę?

Jak poinformował na Twitterze Piotr Koźmiński, pozyskaniem Wieteski zainteresowany jest Sporting Braga. Powrócił także temat transferu do Dynama Kijów, w barwach którego występuje obecnie Tomasz Kędziora. - Jak widać warto dobrze zagrać na EURO U 21 - podsumował całe zamieszenie wokół obrońcy Legii Warszawa Koźmiński.

Więcej o:
Komentarze (3)
Piłkarz Legii Warszawa na celowniku Sportingu Braga i Dynama Kijów. "Warto dobrze grać na Euro U-21"
Zaloguj się
  • lobuz5

    Oceniono 2 razy 2

    No, w jego miejsce sprowadza jakaś niedojde A potem zwolnią trenera bo nie zdobył majstra. Ciul, ważne żeby bańkę ojro skasować.

  • mr.fish

    Oceniono 4 razy -2

    Mam wrażenie, że pseudo-pismakiz legla.sport.pl. pojechali na MŚ-21, żeby promować kaleki ze szkółki ległej, a nuż się uda uratować bankruta..,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX