Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny piłkarz odchodzi z Piasta Gliwice. Może trafić do Wisły Kraków

Piast Gliwice poinformował, że Mateusz Mak nie przedłuży wygasającego kontraktu. Skrzydłowy może trafić do Wisły Kraków, której jest wychowankiem.

Mateusz Mak nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw Piasta Gliwice - poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. 27-latek występował w drużynie Piasta od sezonu 2016/2016. W tym czasie rozegrał 65 meczów, w których strzelił dziesięć bramek i zanotował osiem asyst. W tym czasie skrzydłowy sięgnął po mistrzostwo oraz wicemistrzostwo kraju. 

Zobacz wideo

- Piastowi życzę, aby dalej się rozwijał, bo ciężka praca przynosi efekty. Mówię tutaj nie tylko o zawodnikach i trenerach, ale również o pozostałych pracownikach, o których zbyt często się nie mówi. W tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować. Jestem dumny, że mogłem reprezentować ten klub - mówi Mak dla oficjalnej strony klubu.

Według naszych informacji piłkarz może wrócić do Wisły Kraków, której jest wychowankiem. Niedawno kontrakt z Wisłą podpisał Michał Mak (do niedawna Lechia Gdańsk) i w jednym z wywiadów mówił, że chętnie znów zagrałby ze swoim bratem bliźniakiem. Co oczywiste, jednym z warunków przejścia do Wisły było nieprzedłużenie umowy z Piastem Gliwice. Przyszłość 27-letniego piłkarza powinna rozwiązać się w ciągu najbliższych dni.