Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Milanu może trafić do Legii Warszawa lub Lecha Poznań. Uważano go za wielki talent

Greckie media twierdzą, że Hachim Mastour może trafić do Legii Warszawa lub Lecha Poznań. Były piłkarz AC Milan jest obecnie bez klubu, a ostatnie oficjalne spotkanie rozegrał ponad pół roku temu.

Jak twierdzi gazzetta.gr, młody marokański piłkarz jest obserwowany przez Legię Warszawa i Lecha Poznań. Menadżerem zawodnika jest popularny Mino Raiola. Utalentowany Włoch o marokańskich korzeniach pięć lat temu był jedną z większych rewelacji wśród młodych zawodników. 

W 2012 roku był bliski dołączenia do FC Barcelony, ale ze względu na problemy osobiste pozostał w drużynie Milanu. "Włoski futbol jest specjalistą od produkowania kolejnych "fenomeno", którzy później giną w przeciętnych szatniach" - napisał wówczas na łamach "La Gazzetta dello Sport" Andrea Schianchi. I wydaje się, że znowu miał rację. 

Zobacz wideo

Ofensywny pomocnik urodził się w Reggio Emilia, a mając zaledwie 16 lat za ponad dwa miliony euro trafił do młodzieżowej drużyny AC Milanu. Mastour był wypożyczany z Milanu do hiszpańskiej Malagi i holenderskiego Zwolle, ale nie przebił się do składu. Ostatecznie piłkarz odszedł z Milanu i trafił do greckiego klubu Lamia FC, ale tam również sobie nie poradził. Ostatni mecz zagrał 3 grudnia, a obecnie jest bez klubu. 

Więcej o: