Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rafał Wisłocki wybrany na stanowisko prezesa TS Wisła Kraków

Rafał Wisłocki został wybrany nowym prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Nowe stanowisko będzie łączył z obecnie pełnioną przez niego funkcją prezesa Wisły Kraków.

Rafał Wisłocki był jedynym kandydatem na stanowisko prezesa Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Z 81 głosujących aż 78 osób było za jego kandydaturą, 2 były przeciwne, a jedna oddała głos nieważny. Tym samym został wybrany na czteroletnią kadencję.

Rafał Wisłocki swoją nową funkcję będzie łączyć z dotychczasowymi obowiązkami, które ma jako obecny prezes Wisły Kraków. Jego kandydaturę zaproponował Ludwik Miętta-Mikołajewicz, honorowy prezes TS, który przyznał, że Wisłocki "przyczynił się do poprawy wizerunku i jest właściwym człowiekiem". 

TVP w 1. kolejce pokaże mecz Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław

W pierwszej kolejce LOTTO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Wisłą Kraków. To własnie ten mecz kibice będą mogli obejrzeć na otwartej antenie Telewizji Polskiej. Spotkanie odbędzie się 20 lipca o godz. 17:30.

Więcej o:
Komentarze (3)
Rafał Wisłocki wybrany na stanowisko prezesa TS Wisła Kraków
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 2

  Nie Misiek?
  To i tak nie ma znaczenia.
  Prezesami są ci, co mają akcje. A akcje mamy my.
  Pozdrowienia.
  Mats i Wanna.

 • wolfpe

  Oceniono 2 razy -2

  Przykre, że legenda Klubu, były Prezes , udziela wszystkim poparcia. Deprecjonuje swoją charyzmę. Kilku z tych „ namaszczonych” siedzi lub odeszło w hańbie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX