Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Igor Lewczuk i Walerian Gwilia na testach medycznych w Legii Warszawa!

Igor Lewczuk przechodzi testy medyczne w Legii Warszawa - informuje portal legia.com. Poza nim badania przechodzi także Walerian Gwilia z Górnika Zabrze, o czym informuje Adam Dawidziuk z legia.net.

"Igor Lewczuk, który w latach 2014-2016 z sukcesami występował w Legii Warszawa, odbywa testy medyczne, po których może podpisać kontrakt ze stołecznym klubem. Doświadczony obrońca przez ostatnie trzy sezony był zawodnikiem Girondins Bordeaux" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej wicemistrzów Polski. Dodatkowo, według Adama Dawidziuka z portalu legia.net., badania w Legii ma przejść Walerian Gwilia, pomocnik FC Luzern, który ostatnio był wypożyczony do Górnika Zabrze.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Lewczuk był piłkarzem Legii w latach 2014-2016. Wówczas rozegrał dla niej 85 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty. Po transferze do Girondins Bordeaux zaczął grać w kratkę. O ile pierwszy sezon mógł zaliczyć do udanych, o tyle potem było już gorzej. Łącznie zebrał co prawda 55 występów, ale w ostatnich miesiącach rzadko widzieliśmy go na boisku.

Gwilia to natomiast jeden z najlepszych pomocników ubiegłego sezonu Ekstraklasy. 22-krotny reprezentant Gruzji ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu z FC Luzern do Górnika Zabrze. W Ekstraklasie rozegrał 17 spotkań. Portal transfermarkt.pl wycenia go na 1,25 mln euro.