Jakub Rzeźniczak wróci do Polski? Trwają rozmowy. Niedawno wykluczał taką opcję

Jakub Rzeźniczak, obrońca klubu Karabach Agdam, może latem zasilić Wisłę Płock - poinformował portal 2x45.info.

Kontrakt 32-latka z azerską drużyną wygasa 30 czerwca, dlatego zawodnik będzie mógł się związać z nowym klubem na zasadach wolnego transferu. W Karabachu Jakub Rzeźniczak grał dwa lata. W tym czasie występował z nim w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz w Lidze Europy. W minionym sezonie zagrał w jedenastu meczach ligi azerskiej.

Zobacz wideo

Jakub Rzeźniczak twierdził, że nie zagra w Polsce

Jeszcze niedawno stoper twierdził, że już nie zagra w Polsce. Myślał o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Wszystko jednak wskazuje, że nie zgłosił się żaden klub z ligi MLS, więc obrońca może wrócić do Polski. Jego usługami zainteresowana jest Wisła Płock, czyli czternastą drużyną minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

- Nie ma stuprocentowej pewności, czy 32-latek trafi akurat do "Nafciarzy", lecz to w tej chwili bardzo prawdopodobna opcja, o ile oczywiście nagle zawodnik nie dostanie jakiejś intratnej propozycji. Ten ruch Rzeźniczakowi odpowiadałby także ze względu na niewielką odległość Płocka od Warszawy - czytamy na portalu 2x45.info. W polskiej lidze Rzeźniczak wystąpił w niemal 300 spotkaniach. Większość z nich rozegrał w barwach Legii Warszawa. Grał też w Widzewie Łódź.

Więcej o: