Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Carlitos odejdzie z Legii Warszawa? Adrian Mierzejewski donosi o zainteresowanym klubie

Trzeci zespół ostatniego sezonu w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Al-Wahda Abu Zabi jest zainteresowany pozyskaniem piłkarza Legii Warszawa, Carlitosa - taką informację przekazał za pośrednictwem Twittera Adrian Mierzejewski.

Al-Wahda Abu Zabi - klub, który w ostatnim sezonie zajął 3. miejsce w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest zainteresowany pozyskaniem Carlitosa - taką informację przekazał Adrian Mierzejewski, który już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi pozyskać informacje dotyczące transferów w zespołach azjatyckich.

Zobacz wideo

Carlitos, grający obecnie w Legii Warszawa, ma za sobą dość udany sezon. W 36 meczach piłkarskiej ekstraklasy zdobył 16 bramek i zanotował 6 asyst, przegrywając w klasyfikacji strzelców tylko z Igorem Angulo i Marcinem Robakiem. Już zimą mógł opuścić stołeczny klub, jednak wtedy postanowił pozostać przy Łazienkowskiej.

Dlaczego Jakub Ojrzyński zdecydował się na Liverpool? Kulisy transferu 16-letniego bramkarza

Legia Warszawa chciała go zatrzymać, odrzucił oferty Manchesteru United, Juventusu, Valencii i wybrał Liverpool. Dlaczego? W Sport.pl przedstawiamy kulisy transferu Jakuba Ojrzyńskiego do angielskiego giganta. - To nie są wielkie pieniądze. On tam jedzie po naukę, ma skupić się na pracy. Na wielkie kontrakty jeszcze przyjdzie czas - mówi nam Leszek Ojrzyński.