Cracovia ostrzega gwiazdę Legii Warszawa: "Uważaj komu strzelasz". Odpowiedź? "Proszę się nie wygłupiać"

W środę Cracovia oficjalnie potwierdziła transfer Rubena Lopeza Hueski, bratem Carlitosa. Krakowski klub postanowił wystosować do Legii, w której na co dzień występuje starszy z Hiszpanów, niecodzienny komunikat.
Zobacz wideo

Brat Carlitosa – Ruben Lopez Huesca – dołączył do Cracovii w środę. Po zakontraktowaniu „Rubio” krakowski klub postanowił wystosować do starszego z Hiszpanów osobliwą wiadomość: „Carlitos, mamy twojego brata! Uważaj komu strzelasz! Tak będzie lepiej dla wszystkich!”. Komunikat stylizowany jest na list z żądaniem okupu.

Cracovia ostrzega Carlitosa: "Uważaj komu strzelasz". Legia nie pozostaje dłużna

Na twitterowy żart Cracovii szybko zareagowała Legia, w której występuje Carlitos: „Hola, hola Cracovia! Prosimy się tam nie wygłupiać, a Rubenowi przekazać, że chipsów już nie dostanie. Jak będzie wariował dalej, to się skończy szlabanem na komputer” – napisali administratorzy oficjalnego konta wicemistrza Polski. Post został okraszony zdjęciem braci Lopez z czasów dzieciństwa. 

„Rubio” od dłuższego czasu starał się o angaż w Polsce. Piłkarzem zainteresowała się Cracovia, a Michał Probierz dostrzegł potencjał u zawodnika. Napastnik trafił do naszego kraju na zasadzie wolnego transferu i otrzymał jeden z najniższych kontraktów w drużynie. 23-latek grał do tej pory w hiszpańskiej III lidze. Występował w barwach: Elche Ilicitano, CE L'Hospitalet, Deportivo Aragon i CD Alcoyano. W 122 meczach udało mu się strzelić 23 bramki. 

Więcej o: