Arkadiusz Malarz o krok od nowego klubu! Pozostanie w ekstraklasie

Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, w którym Thomas Dahne opuści Wisłę Płock, a zastąpić go miałby Arkadiusz Malarz. 38-letni bramkarz najprawdopodobniej nie przedłuży swojej umowy z Legią Warszawa.

Arkadiusz Malarz w przyszłym sezonie nie zagra w Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski nie wiążą z nim bowiem planów dotyczących występów w pierwszej drużynie. 38-latek otrzymał natomiast propozycję pozostania w klubie w roli trenera bramkarzy w grupach młodzieżowych. Na razie ani jej nie przyjął, ani nie odrzucił. Poprosił natomiast o kilka dni do namysłu, bo wciąż czuje, że może bronić na wysokim poziomie.

Zobacz wideo

Arkadiusz Malarz ma zastąpić Thomasa Dahne

Wiele wskazuje na to, że z Wisły Płock odejdzie Thomas Dahne, którym zainteresowany jest beniaminek angielskiej Championship - Barnsley FC, które jest gotowe zapłacić za bramkarza ok. 300-350 tys. euro. Właśnie na jego miejsce miałby przyjść Arkadiusz Malarz. W poniedziałek Wisła Płock poinformowała o transferze Jakub Wrąbla, który grał dotychczas w barwach Śląska Wrocław. W swojej karierze zagrał w 38 meczach w ekstraklasie, jednak w ostatnim sezonie był jedynie rezerwowym bramkarzem.

Więcej o: