Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brat Carlitosa trafił do ekstraklasy. Piłkarz Legii sam negocjował kontrakt

Ruben Lopez Huesca, czyli popularny Rubio będzie trzecim transferem Cracovii. To 23-letni brat piłkarza Legii Warszawa - Carlitosa. Co interesujące, za transferem stał sam Carlitos, który reprezentował swojego brata w rozmowach z Cracovią.

Carlitos występuje w Polsce od dwóch lat i wyrobił sobie bardzo dobrą markę. W pierwszym sezonie piłkarz zdobył koronę króla strzelców Ekstraklasy, a w drugim strzelił 19 bramek w barwach warszawskiej Legii. Teraz na stadionach Ekstraklasy pojawi się drugi piłkarz z rodziny Lopezów - Rubio. 

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

23-latek od dłuższego czasu starał się o angaż w Polsce. Teraz przyszła okazja na transfer, bo piłkarzem zainteresowała się Cracovia, a Michał Probierz dostrzegł potencjał u zawodnika. Piłkarz trafił do naszego kraju na zasadzie wolnego transferu i otrzymał jeden z najniższych kontraktów w drużynie. Cracovia nie musiała również płacić prowizji menadżerskiej, bo jak informuje Maciej Kmita ze Sportowych Faktów piłkarza nie reprezentował agent, a brat Carlitos.  

23-latek grał do tej pory w hiszpańskiej III lidze. Występował  w barwach Elche Ilicitano, CE L'Hospitalet, Deportivo Aragon i CD Alcoyano. W 122 meczach udało mu się strzelić 23 bramki.