Legia Warszawa sprzeda kolejnych piłkarzy. Są cztery nazwiska

5,5 mln euro otrzymane za Sebastiana Szymańskiego prawdopodobnie nie będzie jedynym zarobkiem Legii Warszawa w letnim oknie transferowym. Wicemistrzowie Polski szykują się na sprzedaż czterech kolejnych zawodników.

Legia Warszawa latem zarobi kilkadziesiąt milionów złotych. Wicemistrzowie Polski na pewno otrzymają ponad 20 mln zł za sprzedaż Sebastiana Szymańskiego do Dynama Moskwa, ale to nie koniec. "Przegląd Sportowy" w poniedziałkowym wydaniu informuje, że zespół Aleksandara Vukovicia w ramach transferów gotówkowych może opuścić trzech kolejnych zawodników.

Zobacz wideo

Pierwszym z nich może być Radosław Majecki. Bramkarzem młodzieżowej reprezentacji Polski interesuje się kilka zagranicznych klubów, ale Legia zaakceptuje oferty jedynie powyżej 6 mln euro. Nawet przy nich będzie się jednak starać o to, by zawodnik po sprzedaży został w klubie na roczne wypożyczenie. Taką opcją sam piłkarz jest zainteresowany.

Poza Majeckim sprzedani mogą zostać m.in. Mateusz Wieteska, który już zimą mógł odejść do Dynama Kijów, ale ostatecznie został w zespole ze względu na zawieszenie Williama Remy'ego. Teraz temat jego transferu znowu wrócił, choć jego kwota będzie bardzo mocno uzależniona od występu na młodzieżowych mistrzostwach Europy, na które stoper otrzymał powołanie od Czesława Michniewicza. Oprócz Wieteski wicemistrzowie Polski mogą sprzedać Dominika Nagy'a i Carlitosa. Ten drugi już od kilku tygodni ma ofertę z jednego z klubów Bliskiego Wschodu.

Więcej o: