Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek radzi Legii Warszawa. "Będzie wart więcej niż 5 mln euro"

W programie "Prawda Futbolu" Mateusz Borek podzielił się swoimi spostrzeżeniami po meczu mistrzostw świata U-20 między Polską i Senegalem. Komentator Polsatu Sport, wskazał też zawodnika, który w ostatnim spotkaniu grupowym wywarł na nim spore wrażenie.
Zobacz wideo

W środę (29 maja) reprezentacja Polski U-20 zremisowała bezbramkowo z Senegalem, co pozwoliło zespołowi Jacka Magiery awansować do 1/8 finału młodzieżowych mistrzostw świata. W internetowym programie „Prawda Futbolu” Mateusz Borek podzielił się swoją oceną występu reprezentantów Polski w ostatnim meczu grupowym. Komentator Polsatu Sport kilka ciepłych słów poświęcił bramkarzowi Legii Warszawa – Radosławowi Majeckiemu.

„Każda dobra interwencja bramkarza na takim turnieju to jest milion euro do góry. A taką interwencją Majecki popisał się w pierwszej połowie. Myślę, że będzie wart więcej niż 5 milionów euro. W tym momencie na miejscu Legii specjalnie bym się nie spieszył i nie podniecał” – stwierdził komentator Polsatu Sport. 

 

Mś U-20. Mateusz Borek chwali Radosława Majeckiego i Jacka Magierę po meczu z Senegalem

„Do rezultatu meczu z Senegalem trzeba podchodzić pozytywnie, bo ostatecznie dał nam awans. Wysoka nota należy się Jackowi Magierze. Wybrał takich zawodników i nakreślił taka taktykę, która w konsekwencji przyniosła to, na co czekali wszyscy kibice – wyjście z grupy. Na pewno trzeba podziękować zawodnikom, że się starali i wybiegali to spotkanie. Nikomu z zespołu nie można odmówić ambicji” – powiedział Borek w rozmowie z Romanem Kołtoniem. 

Więcej o: