Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Vadis Odjidja-Ofoe: Odejście z Legii Warszawa do Olympiakosu było błędem

- Myślę, że odejście z Legii Warszawa do Olympiakosu Pireus było błędem - powiedział Vadis Odjidja-Ofoe w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

W sezonie 2016/17 Belg wystąpił w 42 oficjalnych spotkaniach Legii Warszawa, strzelając w nich 5 goli i notując 14 asyst. Vadis Odjidja-Ofoe stał się gwiazdą ligi, a ówcześni mistrzowie Polski na jego sprzedaży zarobili 2,5 mln euro.

Zobacz wideo

Vadis: Odejście z Legii Warszawa było błędem

Obecnie Ofoe żałuje przejścia do greckiego klubu.  - Na pewno odejście z Legii do Olympiakosu było błędem. Miałem iść do Krasnodaru, ale nie wypaliło i poszedłem do Grecji. Na początku wszystko szło dobrze, grałem w Lidze Mistrzów. Potem zostałem okradziony we własnym domu. Od tej pory źle się tam czułem. Moja żona i córka, która miała tylko sześć miesięcy, cały czas się bały, bo gdy matka się boi, to strach udziela się też dziecku - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Teraz Vadis Odjidja-Ofoe gra w KAA Gent. Jest jednym z najlepszych piłkarzy zespołu. Strzelił cztery gole i miał trzy asysty w 21 meczach Jupiler Pro League. Jego klub zajął piąte miejsce w rundzie zasadniczej sezonu