Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jagiellonia i STS uruchomiły specjalne głosowanie. Kibice wybiorą projekt graficzny sali treningowej

STS i Jagiellonia Białystok uruchomiły specjalne głosowanie. Kibice wybiorą projekt graficzny wystroju sali treningowej Akademii Jagiellonii Białystok. Głos można oddać na jedną z trzech propozycji na specjalnie stworzonej stronie: www.akademiajagi.pl. Plebiscyt rusza 29 maja i potrwa do 3 czerwca do północy. STS sfinansuje powstanie zwycięskiego projektu.

STS po raz kolejny wraz z Jagiellonią Białystok pokazuje, że współpraca sponsorska to dużo więcej niż ekspozycja logotypu firmy na trykotach piłkarzy. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest praca u podstaw i jak istotny dla przyszłości klubu jest rozwój graczy. Właśnie dlatego chcemy ich każdego dnia dopingować do ciężkich i sumiennych treningów. W związku z tym zorganizowaliśmy głosowanie, w którym kibice zadecydują o projekcie graficznym sali treningowej Akademii Żółto-Czerwonych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

To nasza kolejna wspólna aktywizacja kibiców. Poprzednim razem wybieraliśmy projekt klubowego autokaru, którym podróżuje pierwszy zespół. O tym, że takie aktywności są potrzebne najlepiej świadczy fakt, iż wspólna akcja przy wyborze wzoru autokaru zyskała uznanie w oczach kapituły przyznającej nagrody Ekstraklasy w kategorii inicjatywy sponsorskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasza współpraca z STS wykracza daleko poza standardowe działania pomiędzy sponsorem głównym a klubem – dodaje Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

W marcu 2019 roku STS przedłużył umowę sponsorską z Jagiellonią Białystok. Na jej mocy bukmacher nadal jest sponsorem głównym klubu, a jego logo pozostaje na froncie koszulek Żółto-Czerwonych. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata, czyli do czerwca 2021 roku. STS z klubem związany jest od lipca 2017 roku.

STS jak do tej pory zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski. Jedną z nich było głosowanie, w którym kibice Jagiellonii wybrali projekt graficzny nowego autokaru klubowego. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport i jest największym podmiotem prywatnym na polskim rynku sponsoringu. STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.