Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Czterech piłkarzy wraca do Lecha Poznań. "Ten kwartet ma stanowić o sile drużyny"

Czterech piłkarzy wraca z wypożyczeń do Lecha Poznań. - Mamy wielką nadzieję, że także ten kwartet będzie stanowić o sile Kolejorza w nadchodzących latach - powiedział Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy klubu.

Paweł Tomczyk, Miłosz Mleczko, Tymoteusz Puchacz oraz Jakub Moder wracają z wypożyczeń do Lecha Poznań. Mleczko grał w Puszczy Niepołomice, Moder występował w Odrze Opole, natomiast Puchacz rozpoczął kampanię od występów w Zagłębiu Sosnowiec, a następnie przeniósł się do GKS-u Katowice. Za to Tomczyk został wypożyczony na rundę wiosenną do Piasta Gliwice, który zdobył mistrzostwo Polski.

Zobacz wideo

Ta czwórka ma stanowić o sile Lecha Poznań

- Cieszymy się, że Paweł, Miłosz, Tymek i Kuba rozpoczną z nami przygotowania do nowego sezonu i będą włączeni do kadry pierwszego zespołu. Cała czwórka dobrze spisywała się na wypożyczeniach, rozwijając swoje umiejętności

- mówi dyrektor sportowy Lecha Poznań Tomasz Rząsa, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Trzech pierwszych piłkarzy ogrywało się w pierwszoligowych klubach, co jest celowym rozwiązaniem Kolejorza. - To droga, którą mamy już sprawdzoną. Kamil Jóźwiak czy Robert Gumny ograli się w zespołach z niższych ligi i po powrocie stawali się mocnymi punktami Lecha. Mamy wielką nadzieję, że także ten kwartet będzie stanowić o sile Kolejorza w nadchodzących latach - dodał Rząsa.

Więcej o:
Komentarze (9)
Oficjalnie: Czterech piłkarzy wraca do Lecha Poznań. "Ten kwartet ma stanowić o sile drużyny"
Zaloguj się
 • taka_jest_prawda

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Rząsa, dobry dowcip :)

 • malin_k

  Oceniono 5 razy 5

  Czyli kolejny odcinek pt. wzmocnienia Lecha (za darmo).

 • pro11ton

  Oceniono 2 razy 2

  Puchacz z puszczy wraca do Lecha ;)

 • monty51087

  Oceniono 1 raz 1

  Wszustkich 4 zobaczymy na lawce rezerwowych Lecha w nastepnym sezonie.

 • Tomasz Derek

  0

  Już po transferach ??? W końcu zrobili prawdziwą rewolucję ???????
  Lecha czeka ciężki sezon, gra z takimi potęgami jak Piast, Raków, Legia itd.... ???????

 • debordian

  0

  To żart? Spadkowicz z I ligi, drewniany Tomczyk, bezbarwni Mleczko i Moder. Mam wrażenie, że działacze Lecha wcale nie patrzyli na to, jak ci zawodnicy sprawowali się na wypożyczeniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX