Kolejny transfer Lechii Gdańsk. Wielki powrót przed europejskimi pucharami

Mario Maloca powrócił do Lechii Gdańsk. Środkowy obrońca, który grał w tym klubie w latach 2015-2017, związał się z zespołem prowadzonym przez Piotra Stokowca 3-letnią umową.

Lechia Gdańsk poinformowała w środę, że Mario Maloca powraca do gry w ich zespole. Środkowy obrońca trafił do drużyny prowadzonej przez Piotra Stokowca na zasadzie transferu definitywnego, wiążąc się z klubem 3-letnią umową. Chorwat występował na boiskach ekstraklasy w latach 2015-2017, gdy przeszedł z Hajduka Split.

Zobacz wideo

Mario Maloca występował w barwach Lechii w latach 2015-2017. Dla drużyny z Gdańska rozegrał 61 meczów, w czasie których zdobył 4 bramki. W swojej karierze występował wcześniej w Hajduku Split, do którego zespołu juniorów dołączył w 2006 roku, a po odejściu z ekstraklasy grał dla Greuther Fuerth, skąd przeszedł ponownie do Lechii.

- Jestem szczęśliwy, że wróciłem do Lechii. Mieszkałem i grałem tu dwa lata, i gdy pojawiła się okazja na powrót, zdecydowaliśmy z moją rodziną, że to najlepsze rozwiązanie - powiedział Maloca, cytowany przez oficjalny portal klubu. W czasie swojej gry dla zespołu z Gdańska, zapracował sobie na tytuł "generała", będąc jednym z najważniejszych zawodników defensywy zespołu.

Więcej o: