Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pi趾arz akademii Legii Warszawa o krok od transferu do czo這wego klubu Premier League!

Jakub Ojrzy雟ki, syn trenera Wis造 P這ck Leszka Ojrzy雟kiego, jest o krok od transferu do Liverpoolu. Legia Warszawa na jego przenosinach powinna zarobi ponad milion z這tych.

Jakub Ojrzyński, który bronił w akademii Legii Warszawa, już od dłuższego czasu był obserwowany przez zagraniczne kluby, a w ostatnim czasie był testowany m.in. przez czołowe zespoły Premier League - Manchester United oraz Liverpool. Dotychczas jednak nie było możliwości finalizowania transferu, ponieważ młody bramkarz nie miał ukończonych 16 lat.

Zobacz wideo

Największą determinacją wykazał się Liverpool, który pozwolił wcześniej pracować Ojrzyńskiemu pod okiem Juergena Kloppa. Syn trenera Wis造 P這ck, Leszka Ojrzyńskiego, w bieżących rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów rozegrał 11 meczów. Stracił w nich 18 bramek, trzykrotnie zachowując czyste konto.

Transfer Ojrzyńskiego z Legii do Liverpoolu jest już na ostatniej prostej i wszystko wskazuje na to, że młody bramkarz od przyszłego sezonu będzie trenował w klubie wicemistrza Anglii. Na jego przenosinach Legia Warszawa zarobi ponad milion złotych.

Wi璚ej o: