Kibice Legii Warszawa wywiesili transparent z napisem "beznadzieja". Potem pojawiła się druga część oprawy

"Beznadzieja" - brzmiał napis na transparencie zaprezentowanym przez kibiców Legii tuż przed rozpoczęciem meczu z Zagłębiem Lubin. Ale tylko przez chwilę, bo później fani gospodarzy zaprezentowali drugą część oprawy, zakrywającą "bez". "Nadzieja", to coś co pokazali przed ostatnim meczem sezonu. Pokusili się jednak o wprowadzenie i stopniowanie napięcia.
Zobacz wideo

Piłkarze Legii Warszawa wychodząc na boisko mogli poczuć się zdezorientowani. Z trybun słychać było bowiem optymistyczne "mistrzem Polski jest Legia", ale pierwszy transparent wywieszony przez kibiców miał bardziej negatywny wydźwięk. "Beznadzieja" - widniał na nim taki napis.

Po chwili nastroje na trybunach uległy zmianie, bo kibice z "Żylety", najzagorzalszej trybuny fanów warszawiaków, zaprezentowali drugą część oprawy, która zakryła połowę pierwszej, tworząc napis "Nadzieja". Bo właśnie nadzieję wśród kibiców Legii czuć było przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin, które - przy stracie punktów Piasta Gliwice - może dać drużynie Aleksandara Vukovicia mistrzostwo Polski.

Więcej o: