Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Niech prezes Dariusz Mioduski, który apeluje do Lecha o walkę, skupi się na swojej drużynie". Prezes Lecha odpowiada na słowa właściciela Legii

- Niech prezes Dariusz Mioduski, który apeluje do Lecha o walkę, skupi się na swojej drużynie. Nie jestem pewny, że Legia pokona Zagłębie - powiedział Karol Klimczak w programie "Stan Futbolu". To odpowiedź na apel właściciela Legii o to, by Lech Poznań nie "poddał" meczu z Piastem Gliwice, który prawdopodobnie zadecyduje o losach mistrzostwa Polski.

- Legia jest potrzebna nam i lidze. Tak samo, jak silna Wisła Kraków. Silne marki są solą tych rozgrywek. Owszem, nie cieszę się ze zwycięstw Legii, ale na pewno zagramy w Gliwicach sportowo. Ta rywalizacja trzyma w napięciu całą Polskę - przyznał Karol Klimczak w programie "Stan Futbolu" prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego z portalu "Weszło".

Zobacz wideo

- Ostatni mecz z Piastem Gliwice przegraliśmy wysoko. To nie jest tak, że autobus piłkarzy Lecha pojedzie z myślą, żeby przegrać. Patrzy na nas cała Polska. Zobaczymy, jak się skończy mecz - powiedział prezes Lecha. - Przede wszystkim, niech prezes Mioduski, który apeluje do Lecha o walkę, skupi się na swojej drużynie. Wcale nie jestem pewny, że Legia pokona Zagłębie - dodał, odpowiadając na ostatnie słowa właściciela Legii. 

Przypomnijmy, że wspominany apel Mioduski wygłosił po przegranym meczu Legii z Jagiellonią (0:1). - Nie godzę się jeszcze ze stratą mistrzostwa. Czekam na to, co wydarzy się w niedzielę. Zakładając, że Lech Poznań postawi na sportową postawę, to wszystko może się zdarzyć. Mam nadzieję, że Lech pokaże trochę swojego charakteru i nie odpuści. To byłby zły sygnał dla polskiej piłki - powiedział na antenie Canal+Sport.

Więcej o:
Komentarze (12)
"Niech prezes Dariusz Mioduski, który apeluje do Lecha o walkę, skupi się na swojej drużynie". Prezes Lecha odpowiada na słowa właściciela Legii
Zaloguj się
 • ka-miller85

  Oceniono 6 razy 6

  Zawsze kibicowałem Legii i nie mogę na to patrzeć!
  Jak Legia chciała zostać Mistrzem Polski, to wystarczyło zdobyć dwa punkty więcej przez cały sezon. Było po temu naprawdę wiele okazji w tym sezonie, które Legia koncertowo przepatałaszyła.

 • ketjow1978

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby Legia pokazała charakter, jak to określił prezes Mioduski, w meczu z Pogonią albo z Jagiellonią, dziś nie trzeba by prosić Lecha o pomoc. Bo ten Lech, nawet nie zdziesiątkowany przez kontuzje jak teraz, przegrał tam 4-0

 • taus

  Oceniono 3 razy 3

  Cóż Mioduski jest żałosny jak gra Legii, zwłaszcza w ostatnich meczach.

 • tojestnowekonto1

  Oceniono 2 razy 2

  Legia ma się koncentrować na sobie, a nie na apelach do innych drużyn. Prezesie, nie idź ta drogą; to upokarzające dla kibiców Legii zachowanie:(

 • pijmy_szybciej_bo_sie_sciemnia

  Oceniono 2 razy 2

  Ekstraklasa to stan umysłu.

 • andgad

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież Mioduski robi to co mu każe właściciel Lecha i nie jest pewny zwycięstwa z Zagłębiem ! On po prostu ma nadzieje, że działacze i piłkarze Lecha ustawią drużynę i zagrają honorowo czyli zgodnie z fair play! Czy tak się stanie zobaczymy na boisku! Przypominam mecz Górnika Zabrze sprzed paru lat, za który brak honoru zapłacili. Karma wraca!!! Dobra i zła!!!

 • piotr_wiktor

  Oceniono 1 raz 1

  Jako kibic Legii od 31 lat uważam, ze nasz prezes powinien w dupę kopnąć na szczęście naszych chłopaków przed meczem z Zagłębiem. Zagłuszyć sieć na stadionie, żeby nasi grali swój mecz.
  Jak wygramy to sprawdzimy co tam w meczu Piast-Lech.
  Tytuł nadal w zasięgu, choć niestety uważam, ze dwa słabe mecze z pogonią i Jagiellonia zamknęły sprawę.
  Ale nadzieja umiera ostatnia...

 • piranha11

  0

  Mistrza Polski powinno się poznać na boisku, po sportowej, fair walce. Bez podpłacania kogokolwiek, czy wygłaszania apelów, bo to jest nie w porządku, jak wielu komentujących już się tutaj wypowiedziało. Piast nie tylko nie miał łatwiejszej lecz wręcz trudniejszą drogę do osiągniecia aktualnej pozycji, ponieważ, np. chcący być nawet obiektywnymi sędziowie, rozstrzygali trudne przypadki, po prostu z przyzwyczajenia, na korzyść „starego” mistrza. Jaką motywację miały by mieć drużyny słabsze finansowo wiedząc, że i tak nie mają szans wygrać w zdrowej rywalizacji? Zapomnijmy co musieliśmy przeżyć przed reformacją, kiedy wmawiano nam, że żyjemy w najlepszym z możliwych ustrojów opartym na braterskiej ПРАВДЕ, która była w rzeczywistości jej przeciwieństwem, prowadząc do takiego samego chaosu i demoralizacji, jaki mają tam dalej, a od którego po reformacji społeczno-gospodarczej udało się nam szczęśliwie uwolniċ. Skorzystajmy z tej szansy i wychwajmy następne pokolenia w duchu pozytywnych wartości, bez politycznego zakłamania, a w sporcie w duchu zdrowej rywalizacji. Oczywiście wiemy, że chodzi tutaj o duże pieniądze, ale te możemy jednak zarabiaċ w sposób oparty na zasadach fair play. I niech jutro wygra w Gliwicach ten mecz drużyna sportowo lepsza, choċ myślę, że będzie to Piast, który w przekroju całego sezonu uzbierał najwięcej punktów, strzelił najwięcej i stracił najmniej bramek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX