Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Lecha Poznań chcą porażki. Kamil Grosicki komentuje sytuację

Kibice Lecha Poznań chcą, by ich piłkarze przegrali w niedzielę z Piastem Gliwice, co śląskiej drużynie da mistrzostwo Polski kosztem Legii Warszawa. - Mam nadzieje, że to nieprawda, każdy kibic swojej drużyny chce, żeby ta walczyła do końca i wygrywała mecze - skomentował na Twitterze Kamil Grosicki.

Lech Poznań już o nic w tym sezonie nie walczy, ale może zdecydować, kto zostanie mistrzem Polski. Jeśli w ostatniej kolejce zabierze punkty Piastowi, a Legia wygra swój mecz, to ona skończy sezon na pierwszym miejscu. Kibice w Poznaniu wolą, by Lech się podłożył i tytuł zgarnął Piast.

Zobacz wideo

Kamil Grosicki o sytuacji Lecha Poznań: Nie wierzę, by klub się podłożył

- Mam nadzieję, że to nieprawda, każdy kibic swojej drużyny chce, żeby ta walczyła do końca i wygrywała mecze... Lech to duży klub i ma świetnych kibiców i nie wierzę w to, żeby chcieli, żeby ich klub się podłożył, żeby mistrzostwo zdobyła inna drużyna. Niech wygra lepszy, po walce - napisał Kamili Grosicki na Twitterze.

- Mam nadzieję, że Lech Poznań pokaże trochę swojego charakteru i nie odpuści. To byłby zły sygnał dla polskiej piłki - powiedział Mioduski, dodając, że do tej pory kibicował Lechowi jedynie w europejskich pucharach. Lech musi wygrać lub zremisować w ostatniej kolejce z Piastem, by Legia mogła zdobyć mistrzostwo (musi wygrać z Zagłębiem Lubin).