Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

TVP wybrała mecz, który pokaże w ostatniej kolejce ekstraklasy

W ostatniej kolejce ekstraklasy kibice obejrzą w otwartym kanale mecz Piasta Gliwice z Lechem Poznań - poinformował na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. Po tym spotkaniu gliwicki klub może świętować mistrzostwo Polski.

Piast Gliwice na kolejkę przed końcem sezonu ma dwa punkty przewagi nad Legią Warszawa. Jeżeli zespół Waldemara Fornalika pokona w niedzielę Lecha Poznań, zdobędzie pierwsze w historii mistrzostwo Polski. Legia Warszawa musi liczyć na potknięcie Piasta i wygrać w niedzielę przy Łazienkowskiej z Zagłębiem Lubin, które nie ma już szans na europejskie puchary.

Zobacz wideo

W ostatniej kolejce ekstraklasy kibice obejrzą w otwartym kanale mecz Piasta Gliwice z Lechem Poznań, a nie Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin - poinformował na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. Wszystkie mecze grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielę 19.05 o godz. 18.

Mecz Piasta Gliwice z Lechem Poznań będzie transmitowany w TVP 2, TVP Sport oraz aplikacji mobilnej. Multiligę tradycyjnie pokaże Canal+Sport.