Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków poprosiła kibiców o wsparcie kontraktu Marcina Wasilewskiego

Wisła Kraków poprosiła stowarzyszenie "Socios Wisła" o wsparcie kwotą 300 tysięcy złotych na kontrakt Marcina Wasilewskiego. Członkowie stowarzyszenia mogą w tej sprawie głosować do piątku.

W social mediach pojawiły się informacje, że Wisła Kraków zwróciła się do stowarzyszenia "Socios Wisła" o wsparcie nowego kontraktu Marcina Wasilewskiego. Jak informuje Michał Knura z portalu LoveKrakow.pl, z prośbą do stowarzyszenia, które pokryło już wiele wydatków klubu, zwrócił się przewodniczący rady nadzorczej - Tomasz Jażdżyński.

Zobacz wideo

Kibice Białej Gwiazdy do piątkowego wieczora mają możliwość zagłosowania za wsparciem kontraktu lub przeciwko. Okazuje się, że Wisła Kraków potrzebuje 300 tysięcy złotych, które do klubu miałyby trafić w dwóch transzach po 150 tysięcy złotych. Pierwsza na początku rundy jesiennej, druga – na wiosnę 2020 roku. Kwota ma pokryć część nowej umowy byłego reprezentanta Polski.

Mimo blisko 40 lat Marcin Wasilewski imponuje formą i ambicją. Kilka tygodni temu piłkarz przeszedł zabieg usunięcie łąkotki, ale po zaledwie czterech tygodniach wrócił do gry. Wszyscy w Krakowie są pod wrażeniem profesjonalizmu i zaciętości Wasilewskiego. 

Wisła Kraków dostała licencję na przyszły sezon Lotto Ekstraklasy! PZPN przyznał licencje wszystkim klubom, ale Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Miedź Legnica zostały objęte nadzorem finansowym, bo kluby zmagają się z problemami.

Więcej o:
Komentarze (16)
Wisła Kraków poprosiła kibiców o wsparcie kontraktu Marcina Wasilewskiego
Zaloguj się
 • usz_misiatek

  Oceniono 11 razy 5

  Pomijajac kwestie kontraktow, pieniedzy, kibicow i samej Wisly - trzeba przyznac, ze Wasyl to kawal kozaka. Zdrowia, chlopie!

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 19 razy 5

  Jakim cudem ten klub dostał licencję na kolejny sezon?????

 • duffie

  Oceniono 5 razy 3

  Polska ekstraklasa...buehehehehehe.

 • bubba222

  Oceniono 11 razy 3

  do końca marca zdaje się mieli zapłacić kilka baniek....kasa była?jak klub dostał licencję,jak zdaje się nie ma pieniędzy na sfinansowanie całego sezonu?...jak zawsze,sezon się zacznie to wypłaty się skończą?...

 • debordian

  Oceniono 6 razy 2

  To jest żałosne. Facet, który w swoim życiu zarobił kilka milionów złotych będzie wspierany przez ludzi, którzy zarabiają (w przeważającej częśći) niecałe 10 tysięcy miesięcznie. Przecież to jest kpina ze zdrowego rozsądku, z ludzkiej naiwności, z głupoty zwykłych, prostych kibiców. Ktoś dobrze napisał, że mogliby wesprzeć dom dziecka, zamiast pensji 300 tysięcznej i tak już bogatego człowieka, to został przez idiotów zminusowany. Żal mi was, bezmózgi.

 • krakoos78

  Oceniono 11 razy 1

  A nie da się na biurowym Canonie dodrukować kilka milionów akcji i sprzedać wiernym kibicom?

 • 1group

  0

  Licencja jest,pieniędzy nie ma tak jak było. Grunt,że Boniek prezesuje ze swoja kamarylą.

 • dr_kra

  Oceniono 8 razy 0

  A może niech ich poproszą o 300 tysięcy na dom dziecka? Albo ofiary głodu w Sudanie?

 • skokens

  Oceniono 6 razy 0

  Biedny Marcin!
  Nie bedzie mial 300tys zlotych na nowe Porshe! Smutne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX