Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków poprosiła kibiców o wsparcie kontraktu Marcina Wasilewskiego

Wisła Kraków poprosiła stowarzyszenie "Socios Wisła" o wsparcie kwotą 300 tysięcy złotych na kontrakt Marcina Wasilewskiego. Członkowie stowarzyszenia mogą w tej sprawie głosować do piątku.

W social mediach pojawiły się informacje, że Wisła Kraków zwróciła się do stowarzyszenia "Socios Wisła" o wsparcie nowego kontraktu Marcina Wasilewskiego. Jak informuje Michał Knura z portalu LoveKrakow.pl, z prośbą do stowarzyszenia, które pokryło już wiele wydatków klubu, zwrócił się przewodniczący rady nadzorczej - Tomasz Jażdżyński.

Zobacz wideo

Kibice Białej Gwiazdy do piątkowego wieczora mają możliwość zagłosowania za wsparciem kontraktu lub przeciwko. Okazuje się, że Wisła Kraków potrzebuje 300 tysięcy złotych, które do klubu miałyby trafić w dwóch transzach po 150 tysięcy złotych. Pierwsza na początku rundy jesiennej, druga – na wiosnę 2020 roku. Kwota ma pokryć część nowej umowy byłego reprezentanta Polski.

Mimo blisko 40 lat Marcin Wasilewski imponuje formą i ambicją. Kilka tygodni temu piłkarz przeszedł zabieg usunięcie łąkotki, ale po zaledwie czterech tygodniach wrócił do gry. Wszyscy w Krakowie są pod wrażeniem profesjonalizmu i zaciętości Wasilewskiego. 

Wisła Kraków dostała licencję na przyszły sezon Lotto Ekstraklasy! PZPN przyznał licencje wszystkim klubom, ale Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Miedź Legnica zostały objęte nadzorem finansowym, bo kluby zmagają się z problemami.

Więcej o: