Carlitos po sezonie może odejść z Legii. Zaskakujący kierunek

- Zbliża się letnie okienko transferowe i wraca temat transferu Carlitosa. Zaraz po zakończeniu rozgrywek ligowych hiszpański napastnik Legii ma polecieć na Bliski Wschód - informuje portal tvpsport.pl.

Carlitos w lipcu zeszłego roku przeniósł się z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Dla stołecznej drużyny strzelił w tym sezonie 15 goli. Szczególnie dobrze idzie mu wiosną, gdy trafił siedem razy.

Zobacz wideo

Jak informuje tvpsport.pl, Legia otrzymała za Hiszpana konkretną ofertę od jednego z klubów z Bliskiego Wschodu, a piłkarz jest gotów ją przyjąć. Carlitos ma po zakończeniu sezonu lecieć nad Zatokę Perską, by podjąć ostateczną decyzję. Po tym wyjeździe zdecyduje o swojej przyszłości. Tvpsport.pl dodaje, że ewentualny transfer może zależeć od tego, czy Legia zostanie mistrzem Polski. Jeśli legioniści wygrają rozgrywki Ekstraklasy, Carlitos może nie otrzymać zgody na zmianę klubu. 

Amerykanie też chcieli Carlitosa

Już w lutym na Łazienkowską wpłynęła oferta za Hiszpana z New York City FC. Amerykanie proponowali 2,5 mln euro, a trener Ricardo Sa Pinto odstawił napastnika od składu na mecz z Wisłą Płock. Tematem odejścia Carlitosa z Łazienkowskiej zainteresowana jest Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" zapewniła sobie bowiem 30 proc. od kolejnego transferu hiszpańskiego zawodnika minus 400 tysięcy euro (bo tyle Legia zapłaciła Wiśle za napastnika). 

Więcej o: