Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Carlitos po sezonie może odejść z Legii. Zaskakujący kierunek

- Zbliża się letnie okienko transferowe i wraca temat transferu Carlitosa. Zaraz po zakończeniu rozgrywek ligowych hiszpański napastnik Legii ma polecieć na Bliski Wschód - informuje portal tvpsport.pl.

Carlitos w lipcu zeszłego roku przeniósł się z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Dla stołecznej drużyny strzelił w tym sezonie 15 goli. Szczególnie dobrze idzie mu wiosną, gdy trafił siedem razy.

Jak informuje tvpsport.pl, Legia otrzymała za Hiszpana konkretną ofertę od jednego z klubów z Bliskiego Wschodu, a piłkarz jest gotów ją przyjąć. Carlitos ma po zakończeniu sezonu lecieć nad Zatokę Perską, by podjąć ostateczną decyzję. Po tym wyjeździe zdecyduje o swojej przyszłości. Tvpsport.pl dodaje, że ewentualny transfer może zależeć od tego, czy Legia zostanie mistrzem Polski. Jeśli legioniści wygrają rozgrywki Ekstraklasy, Carlitos może nie otrzymać zgody na zmianę klubu. 

Amerykanie też chcieli Carlitosa

Już w lutym na Łazienkowską wpłynęła oferta za Hiszpana z New York City FC. Amerykanie proponowali 2,5 mln euro, a trener Ricardo Sa Pinto odstawił napastnika od składu na mecz z Wisłą Płock. Tematem odejścia Carlitosa z Łazienkowskiej zainteresowana jest Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" zapewniła sobie bowiem 30 proc. od kolejnego transferu hiszpańskiego zawodnika minus 400 tysięcy euro (bo tyle Legia zapłaciła Wiśle za napastnika). 

Więcej o:
Komentarze (32)
Carlitos po sezonie może odejść z Legii. Zaskakujący kierunek
Zaloguj się
 • xfish

  Oceniono 10 razy 10

  Uwielbiam tego typu newsy "Carlitos po sezonie może odejść z Legii".
  Powiem więcej: wg moich informacji Carlitos może odejść z Legii lub w niej pozostać.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 2 razy 2

  Skoro w sezonie trafił 15 razy, a "szczególnie" wiosną 7 razy, to chyba jesienią szło mu lepiej, co nie?

 • lw73

  Oceniono 1 raz 1

  Najmniejszego problemu jest zdrowy Niezgoda, Kante którego zesłał na banicje pinto i Sanogo który pokazała się z dobrej strony w ZS więc nie ma problemu

 • labeo

  Oceniono 1 raz 1

  Niech odejdzie, więcej pajacuje niż gra

 • janekwuxxx

  Oceniono 1 raz 1

  Przeanalizujmy na spokojnie:
  "Przeszedł do Legii w listopadzie ubiegłego roku. Dla stołecznej drużyny strzelił w tym sezonie 15 goli. Szczególnie dobrze idzie mu wiosną, gdy trafił siedem razy."
  Czyli w listopadzie i grudniu ubiegłego roku strzelił pozostałe 8 goli (15 - 7 = 8).
  Skąd więc sformułowanie "Szczególnie dobrze idzie mu wiosną, gdy trafił siedem razy"
  kiedy z tekstu wynika, że tylko w listopadzie i grudniu trafił 8 razy???
  -

 • gargarnel

  Oceniono 5 razy 1

  Przeciętny grajek z hiszpańskiej trzeciej ligi zostaje gwiazdorem polskiej Ekstraklasy. To chyba najlepiej pokazuje naszą pozycję w Europie 😁

 • wiserius

  0

  Ojojoj! Jak odejdzie, to gdzie będę mógł oglądać tę fantastyczną jego fryzurkę? Pozostaną tylko wspomnienia i zdjęcia.....

 • opalinski19

  0

  Chyba Carlitos jednak wyjedzie a Piast będzie mistrzem Polski!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX