Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #13. Prezes Lecha Poznań: Może Nawałka tłamsił i przerastał piłkarzy swoją osobowością

Dlaczego Adamowi Nawałce nie wyszło w Lechu Poznań? Swoją teorią na ten temat podzielił się prezes "Kolejorza" Karol Klimczak w Sekcji Piłkarskiej. Fragment programu w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Zobacz wideo

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (14)
Sekcja Piłkarska #13. Prezes Lecha Poznań: Może Nawałka tłamsił i przerastał piłkarzy swoją osobowością
Zaloguj się
 • ikebroflovski

  Oceniono 6 razy 4

  O jacy biedni są ci piłkarze! A to trener za słaby, a to trener za dobry. Ciężkie jest życie piłkarza.
  Aż dziwne, że nie ma jeszcze jakiegoś święta typu Dzień Piłkarza, na którym wszyscy moglibyśmy podziękować tym stłamszonym, dzielnym ludziom za ich codzienny trud.

 • debordian

  Oceniono 3 razy 3

  Jaką osobowością? Przecież to pierdoła, którego wszyscy mieli w poważaniu.

 • ttwo

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten pan nazywa piłkarzami tych osobników, których zatrudnia, a którzy większość czasu poświęcają na dbanie o fryzury, makijaż, nowe dziary, gry na komputerze i fotografowanie się z panienkami? Czy to ci, którzy jak mają dwa razy w tygodniu pobiegać po boisku to padają ze zmęczenia? Czy to ci, którzy gdy jakiś trener każe im potrenować to go zwalniają? A co do Nawałki to on przestał być trenerem od meczu w Kopenhadze.

 • 3glo

  Oceniono 1 raz 1

  Zabobonem chyba ich przytłoczył..

 • zenonbush

  Oceniono 1 raz 1

  I takie bzdurne teorie głosi prezes klubu piłkarskiego? Słucham i nie wierzę. Niech ktoś sprowadzi Klimaczaka na ziemię, bo wzbił się w przestworza jak Macierewicz albo i lepiej. Rozumiem, że chciał usprawiedliwić jakoś własną nieudolność, ale jeżeli takie słowa padają z ust PREZESA to gwarantuję lechitom, że przy nim w tym klubie nigdy nie będzie dobrze :)

 • segregator-a5

  Oceniono 1 raz 1

  Sprowadzili im sławnego trenera z wielkimi osiągnięciami i przytłoczyło ich to.

 • pawtom53

  0

  Zakonczyc juz ten kabaret z Nawalka ! Zwykly patalach !!!!!!!!!

 • antropoid

  Oceniono 2 razy 0

  COŚ STRASZNIE łatwo tych dzisiejszych piłkokopów z ekstraklapy stłamsić... Zwłaszcza na boisku.

 • xzyzzy

  0

  drwale zazwyczaj to prości ludzie, bez jakiejś tam osobowości. poganiacze balonów podobnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX