Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #13. Prezes Lecha Poznań zdradzi, co czeka jego klub w przyszłym sezonie?

Przyszłość Lecha Poznań, walka o mistrzostwo Polski, problemy Legii Warszawa i reforma Ligi Mistrzów z polskiej perspektywy. Na te i inne tematy Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem i dziennikarzem Canal+ Sport Krzysztofem Marciniakiem w trzynastym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Zobacz wideo

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają z prezesem Lecha Poznań Karolem Klimczakiem i dziennikarzem Canal+ Sport Krzysztofem Marciniakiem. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (7)
Sekcja Piłkarska #13. Prezes Lecha Poznań zdradzi, co czeka jego klub w przyszłym sezonie?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX