Sławomir Peszko pokazał zdjęcie złamanego palca. Drastyczny widok [ZDJĘCIE]

Sławomir Peszko doznał groźnie wyglądającej kontuzji w meczu z Koroną Kielce w 35. kolejce ekstraklasy. Po meczu opublikował na Instagramie zdjęcie złamanego palca. Dla 34-letniego piłkarza Wisły Kraków to koniec sezonu.

Sławomir Peszko opuścił murawę już w 13. minucie meczu Wisły Kraków z Koroną Kielce. Oskar Sewerzyński, pomocnik kieleckiego klubu sfaulował byłego reprezentant Polski i dostał żółtą kartkę. Po meczu okazało się, że Peszko ma złamany palec w prawej stopie. - Tylko żółta oczywiście - napisał ironicznie na Instagramie 34-letni skrzydłowy. I opublikował bardzo nieprzyjemne zdjęcie.

Zobacz wideo

Kontuzja oznacza, że Sławomir Peszko nie zagra już w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. - I to byłoby na tyle w tym sezonie. Dzięki za rundę wiosenną spędzoną w Krakowie - napisał na Instagramie były reprezentant Polski. Peszko jest wypożyczony do Wisły Kraków z Lechii Gdańsk do końca sezonu 2018/2019. Na ten moment przyszłość 34-letniego skrzydłowego nie jest jasna. Jego kontrakt z Lechią Gdańsk obowiązuje do czerwca 2020 roku. Sławomir Peszko zagrał w tym sezonie w 15 meczach Wisły Kraków w ekstraklasie. Strzelił trzy gole, miał cztery asysty.

Sławomir Peszko opublikował zdjęcie kontuzjowanej stopySławomir Peszko opublikował zdjęcie kontuzjowanej stopy Instagram/Screen

 
Więcej o: