Ważne ruchy transferowe Legii Warszawa! Powrót piłkarza i wykup zawodnika za 800 tys. euro

Legia Warszawa przeprowadza ważne ruchy transferowe. Do klubu wróci Tomasz Jodłowiec, ale nie ma to wpływu na przyszłość Cafu, który zostanie wykupiony - informuje "Super Express".

Legia Warszawa w piątek ogłosiła, że Aleksandar Vuković pozostanie trenerem klubu na przyszły sezon. Serb będzie miał do dyspozycji Tomasza Jodłowca, który wróci z wypożyczenia (dwukrotnego) do Piasta Gliwice. Klub walczący o mistrzostwo Polski chciałby go wykupić, ale nie zgadza się na to Legia. To doprowadziło do pytań o przyszłość Cafu. Portugalczyk jest wypożyczony do końca sezonu, a jego wykup kosztuje 800 tys. euro. Jednak plany mistrzów Polski względem Cafu się nie zmieniły i zostanie wykupiony - informuje "SE".

Zobacz wideo

Legia Warszawa wykupi Cafu i go sprzeda?

To nie oznacza jednak, że Cafu na pewno zostanie w Legii. Zawodnikiem wypożyczonym z Metz interesuje się m.in. PAOK Saloniki, ale Grecy nie są zbyt skłonni do zapłacenia dwóch milionów euro. Niewykluczone jednak, że w przypadku powrotu do dobrej formy Cafu może zostać sprzedany do innego zagranicznego klubu.

Więcej o: