Sekcja Piłkarska #12. Marek Papszun: Nie widziałem, by prezydent był zachwycony z awansu do ekstraklasy

Raków Częstochowa pod wodzą Marka Papszuna awansował do ekstraklasy i zagrał w półfinale Pucharu Polski. Jakie wzmocnienia planuje zespół z Częstochowy przed startem ligi? Dlaczego prezydent miasta nie był zachwycony z awansu do ekstraklasy? Na te pytania w 12. odcinku Sekcji Piłkarskiej odpowiedział Marek Papszun, trener Rakowa. Drugim gościem Sebastiana Staszewskiego i Michała Gąsiorowskiego był komentator Canal + Tomasz Ćwiąkała.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: