Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #12. Jakie transfery przeprowadzi Raków Częstochowa? Na to pytanie odpowie Marek Papszun [ZAPOWIEDŹ]

W LOTTO Ekstraklasie występuje wielu obcokrajowców, a w kadrze Rakowa jest ich zaledwie czterech, dlaczego? Jakie wzmocnienia planuje zespół z Częstochowy przed startem ligi? Czy Raków nie będzie miał kłopotów, aby spełnić wymogi licencyjne? A także: kto zostanie mistrzem Polski i czy Marek Papszun zostanie trenerem Legii? Na te pytania poznacie odpowiedzi w 12 odcinku Sekcji Piłkarskiej, którego gościem będzie Marek Papszun (szkoleniowiec Rakowa) i komentator Canal + Tomasz Ćwiąkała. Program poprowadzą Sebastian Staszewski i Michał Gąsiorowski. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl!
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Sebastian Staszewski i Michał Gąsiorowski porozmawiają z Markiem Papszunem i Tomaszem Ćwiąkała o finiszu LOTTO Ekstraklasy, a także o ambitnych planach Rakowa Częstochowa. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

JEDENASTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
DZIESIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
DZIEWIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
ÓSMY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
SIÓDMY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
SZÓSTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
PIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
CZWARTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
TRZECI ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
DRUGI ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ
PIERWSZY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ