Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #11. Wisła Kraków tonie w długach. Jakub Błaszczykowski odejdzie?

Wisła Kraków nie awansowała do górnej ósemki ligi, ale cel na ten sezon wypełniła. Biała Gwiazda utrzymała się w lidze mimo ogromnych kłopotów finansowych. Co dalej z legendarnym klubem? Czy Jakub Błaszczykowski zostanie w Wiśle? Gościem Sekcji Piłkarskiej jest trener Wisły Kraków - Maciej Stolarczyk.
Gościem Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego w jedenastym odcinku Sekcji Piłkarskiej jest również Łukasz Wiśniowski. Start - godzina 20.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

 Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

DZIESIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

DZIEWIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

ÓSMY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

SIÓDMY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

SZÓSTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

PIĄTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

CZWARTY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

TRZECI ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

DRUGI ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

PIERWSZY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ