Brat gwiazdy Liverpoolu może trafić do ekstraklasy! Transfer możliwy już latem

Muriel Gustavo Becker - brat Alissona Beckera, bramkarza Liverpoolu - może zostać nowym bramkarzem Pogoni Szczecin - informuje portal pogonsportnet.pl.

Muriel Gustavo Becker ma 32 lata. Przez większość swojej kariery grał w lidze brazylijskiej. Między innymi w Internacional Porto Alegre, Portuguesa Sao Paulo czy Esporte Clube Bahia.Ostatnie dwa sezony brazylijski bramkarz spędził jednak w Portugalii, gdzie występował w drużynie Beleneses. W sezonie 2018/2019 zagrał 31 spotkań, w których wpuścił 36 goli. 12 razy zachował czyste konto.

Muriel Gustavo Becker w akcji. Najlepsze interwencje:

 

Portal pogonsportnet.pl poinformował, że Muriel Gustavo Becker jest jednym z kandydatów na nowego bramkarza Pogoni Szczecin. 32-latek mógłby trafić do ekstraklasy w letnim oknie transferowym na zasadzie wolnego transferu. Muriel Gustavo Becker to starszy brat Alissona Beckera, bramkarza Liverpoolu i gwiazdy reprezentacji Brazylii.

W sezonie 2018/2019 podstawowym bramkarzem Pogoni Szczecin był 36-letni Łukasz Załuska, ale w końcówce sezonu miejsce w bramce "Portowców" zajął 21-letni Jakub Bursztyn. Drużyna prowadzona przez Kostę Runjaicia straciła w 33. kolejkach 49 goli. Zajmuje ósme miejsce w tabeli ekstraklasy.

Więcej o: