Trener Lechii podważa decyzję sędziego. "Ten mecz powinien wyglądać inaczej"

- Ten mecz powinien wyglądać inaczej od 5. minuty, kiedy był ewidentny rzut karny i czerwona karta dla Artura Jędrzejczyka - powiedział Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk, która w sobotę przegrała 1:3 z Legią Warszawa.
Zobacz wideo

Legia - 66, Lechia - 63 punkty. Po sobotnim spotkaniu w Gdańsku w ekstraklasie znowu zmiana lidera. - Gratuluję Legii wygranej, ale my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa - mówił Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk, który po sobotnim meczu nie był jednak zbyt rozmowny.

- Ten mecz powinien wyglądać inaczej od 5. minuty, kiedy był ewidentny rzut karny i czerwona kartka dla Artura Jędrzejczyka - powiedział Stokowiec. A potem dalej mówił już tylko o drugiej połowie. - Pogubiliśmy się, kiedy straciliśmy drugiego gola. Zmiennicy nie wnieśli tyle jakości, ile ostatnio. Chciałem dać impuls drużynie, gdy rywale naciskali, ale skończyło się tak, że oddaliśmy inicjatywę - skwitował Stokowiec.

Jego Lechia w najbliższej kolejce zagra na wyjeździe z Cracovią (5 maja, godz. 18). Wcześniej czeka ją starcie w finale Pucharu Polski z Jagiellonią (2 maja, godz. 16, PGE Narodowy w Warszawie).

Więcej o: