Legia Warszawa wykupi piłkarza za 800 tys. euro. Interesuje się nim PAOK Saloniki

PAOK Saloniki jest zainteresowany Cafu - poinformował portal weszlo.com. Ale piłkarz Metz, który gra na wypożyczeniu w Legii Warszawa, ma zostać w Polsce. - Na pewno wykupimy Cafu - cytuje jedną z osób pracujących w Legii "Super Express".
Zobacz wideo

Cafu przez większą część sezonu był jednym z kluczowych piłkarzy Legii Warszawa. 26-letni Portugalczyk rozegrał 39 meczów, strzelił sześć goli i miał cztery asysty. Jego dobra gra zwróciła uwagę PAOK-u Saloniki, który chciałby sprowadzić go do Grecji. Transfer stanął jednak pod znakiem zapytania, bo wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa wykupi pomocnika z Metz. "Super Express" poinformował, że klauzula wykupu dla Legii to około 800 tysięcy euro

- Jeśli Polacy się na to zdecydują, to będą żądać od kolejnych kupców dużo więcej, zapewne sporo powyżej 2 milionów euro. A w Salonikach uważają, że Cafu aż tyle nie jest wart. Zresztą, dwa powody sprawiają, że ten transfer jest mało prawdopodobny: PAOK ocenia, że ponad 2 mln euro to za Cafu za dużo, bo działacze uważają, że za takie pieniądze mogą kupić kogoś lepszego - podaje "Super Express".

Legia Warszawa "na pewno wykupi Cafu"

W sprawie ewentualnego transferu wypowiedział się również Ulisses Santos, agent piłkarza. - W tym momencie Cafu skupiony jest wyłącznie na tym, aby zdobyć ponownie tytuł mistrza Polski z Legią. Dopiero później zaczniemy się zastanawiać co dalej. Legia ma prawo pierwokupu, które obowiązuje do 30 czerwca - przyznał Santos.  Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu" informuje również, że Legia Warszawa niemal na pewno wykupi Portugalczyka z Metz. - Na pewno wykupimy Cafu - cytuje jedną z osób pracujących w Legii "Super Express".

Więcej o: