Rekordowo niska frekwencja na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Ostatnio tak mało kibiców na hit przyszło dziewięć lat temu

W meczu 32. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Frekwencja na trybunach, pierwszy raz od dawna, będzie jednak bardzo niska. Na razie sprzedanych jest niecałe 15 tys. biletów.
Zobacz wideo

Niecałe 15 tys. kibiców może obejrzeć środowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Mecz do niedawna uważany za największy ligowy hit, tym razem nie przyciągnął dużej liczby zainteresowanych. Wynika to głównie z fatalnej dyspozycji, jaką w ostatnim czasie prezentuje zespół "Kolejorza". W porównaniu do ostatnich meczów Lecha z Legią, które na stadionie przy ulicy Bułgarskiej oglądało po 40 tys. widzów, w środę na trybunach zobaczymy zaledwie garstkę fanów.

Wiele wolnych miejsc będzie w "Kotle", gdzie zasiadają najzagorzalsi kibice Lecha. Trybuny Białasa i Anioły również mogą być w połowie puste. Wolna jest także niemal cała trybuna Czapczyka.

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia WarszawaBilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa bilety.lechpoznan.pl

Ostatni raz na meczu Lecha z Legią tak mało kibiców pojawiło się dziewięć lat temu. W 2010 roku na trybunach stadionu "Kolejorza" zasiadło 13,5 tys. fanów. Wówczas zainteresowanych było jednak znacznie więcej, ale ich wejście na stadion uniemożliwiał remont obiektu przed Euro 2012.

Spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 20:30. Relacja na żywo w Sport.pl.

Więcej o: