Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mocny komentarz Romana Koseckiego. Koniec zatrudniania psychopatów w Legii Warszawa

Była gwiazda Legii Warszawa, a obecnie poseł na Sejm Roman Kosecki twierdzi, że Legia zostanie mistrzem Polski, bo w klubie skończyło się zatrudnienie "psychopatów". - Wreszcie wróciła normalność w osobach Vukovicia i Marka Saganowskiego- komentuje Kosecki w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

Roman Kosecki jest zadowolony, że Legia Warszawa do końca sezonu będzie prowadzona przez Aleksandra Vukovicia i Marka Saganowskiego. Zdaniem byłego piłkarza warszawskiego klubu daje to duże szanse na mistrzostwo kraju. - Mistrzem Polski będzie Legia. W ekstraklasie wszyscy grają, a na koniec i tak pierwsza jest Legia, do której wreszcie wróciła normalność w osobach Vukovicia i Marka Saganowskiego - twierdzi Kosecki w rozmowie z "Super Expressem".

Koniec czasu "psychopatów"

Kosecki mocno wypowiedział się także na temat poprzednich trenerów Legii Warszawa, bo Vuković jest już trzecim trenerem w tym sezonie. Poprzedniego klub prowadzili Dean Klafurić i Ricardo Sa Pinto. Zdaniem Koseckiego nie były to najlepsze wybory. 

- Cieszę się, że prezes Mioduski wreszcie poszedł po rozum do głowy i skończył z castingami dla psychopatów. Berg, Hasi, ostatnio Sa Pinto. Patrząc na ich postępowanie z drużyną, można było odnieść wrażenie, że właściciel Legii daje ogłoszenie – zatrudnię psychopatę, który może robić z piłkarzami co mu się podoba, a my mu jeszcze za to dobrze zapłacimy - zaskoczył Kosecki.

Legia Warszawa w sobotę 20 kwietnia zagra ważny mecz z Cracovią. Zawodnicy Vukovicia mają tyle samo punktów co Lechia Gdańsk, która w sobotę zagra z Piastem Gliwice. 

Więcej o: