Paweł M. pseudonim "Misiek", przywódca Sharksów, poszedł na współpracę z policją

Paweł M. pseudonim "Misiek", czyli przywódca Sharksów (gangu powiązanego z kibicami Wisły Kraków), zgodził się współpracę z policją - donosi TVN 24.
Zobacz wideo

Damian D., były wiceprezes Wisły Kraków, został zatrzymany przez CBŚP z powodu oskarżenia o handel narkotykami i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Oprócz niego w ręce policji trafił Paweł M., pseudonim "Misiek".

Paweł M. pseudonim "Misiek" to przywódca gangu Sharksów, grupy kibolskiej Wisły Kraków, który już w październiku został schwytany we Włoszech, gdzie wyjechał niedługo przed obławą Centralnego Biura Śledczego Policji. Od maja był ścigany listem gończym. Prokuratura czekała na niego z zarzutami współkierowania grupą przestępczą, dokonywania przestępstw narkotykowych i przestępstw przeciw życiu i zdrowiu. Jak dowiedział się tvn24.pl, Paweł M. zgodził się na współpracę z wymiarem sprawiedliwości.

Kim jest "Misiek"? Kto tak naprawdę pomógł Pawłowi M. w założeniu siłowni na obiektach Wisły? Czyj samochód spłonął po jednym z walnych zgromadzeń Towarzystwa Sportowego? Czy runął właśnie mit wszechmocnego gangstera? W Sport.pl przedstawialiśmy okoliczności związków krakowskiego klubu z bandytami.

Więcej o: