Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kosta Runjaić po meczu z Legią Warszawa: Nie możemy narzekać, skoro daliśmy sobie strzelić dwa gole w pięć minut

Carlitos, Iuri Medeiros i Jarosław Fojut (bramka samobójcza) sprawili, że Legia Warszawa w meczu 30. kolejki pokonała Pogoń Szczecin (3:1). Goście po bramce Adama Buksy prowadzili, ale po zmianie stron szybko to prowadzenie stracili. - Nie możemy narzekać na porażkę, skoro daliśmy sobie strzelić dwa gole w pięć minut - powiedział Kosta Runjaić na pomeczowej konferencji prasowej.
Zobacz wideo

- Stworzyliśmy kilka sytuacji podbramkowych. Przede wszystkim w pierwszej połowie, kiedy wyglądaliśmy bardzo dobrze. Jeżeli byśmy kilka ataków wykonali lepiej, tobyśmy to zdobyte prowadzenie podwyższyli - rozpoczął trener Pogoni Szczecin. - Niestety zaliczyliśmy kilka zbyt łatwo straconych piłek, które spowodowały w konsekwencji stratę goli. Legia pokazała klasę i jakość. Nie możemy jednak narzekać, że przegraliśmy, skoro daliśmy sobie strzelić dwa gole w pięć minut. Podjęliśmy ryzyko, które się nie opłaciło - dodał 47-latek, który nawiązał w ten sposób do bramek Carlitosa (46. minuta) i Iuriego Medeirosa (51. minuta).


- Z naszego punktu widzenia trzeba jednak przyznać, że 43 zdobyte punkty w fazie zasadniczej sezonu to dobry wynik. Zrealizowaliśmy główny cel, bo pozostaliśmy w pierwszej ósemce. A trzeba pamiętać o tym, że po czterech kolejkach sezonu zajmowaliśmy ostatnią pozycję w tabeli. Bilans spotkań z Legią w tej chwili wynosi 1:1. Zmierzymy się jeszcze raz i wtedy rozstrzygniemy stan rywalizacji - zakończył niemiecki szkoleniowiec.

Więcej o: