Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Terminarz grupy mistrzowskiej i spadkowej ekstraklasy

Znamy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy, która podzieliła się na grupę mistrzowską oraz spadkową. Hitów nie będzie brakowało!
Zobacz wideo

Ostatnia kolejka fazy zasadniczej Ekstraklasy przyniosła wielkie emocje! Lechia prowadziła w Krakowie z Cracovią 1:0, a poległa aż 2:4. Legia Warszawa z kolei przegrywała po 1. połowie z Pogonią Szczecin 0:1, by ostatecznie wygrać 3:1. Sobotnia seria gier była najlepszą możliwą reklamą naszej ligi!

Terminarz LOTTO Ekstraklasy

31. kolejka - 20 i 22 kwietnia (sobota i poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia
  • Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia
  • Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia

32. kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)

  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia
  • Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia
  • Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia
  • Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia

33. kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia
  • Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28-29 kwietnia
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 28-29 kwietnia
  • Korona Kielce - Arka Gdynia - 28-29 kwietnia
  • Miedź Legnica - Wisła Płock - 28-29 kwietnia

34. kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)

  • Cracovia - Lechia Gdańsk - 5-6 maja
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 5-6 maja
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • Wisła Płock - Arka Gdynia
  • Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

35. kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 11-12 maja
  • Cracovia - Lech Poznań - 11-12 maja
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 11-12 maja
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 11-12 maja
  • Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja
  • Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja

36. kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)

  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja
  • Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja
  • Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja

37. kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja
  • Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja
  • Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja
  • Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja
  • Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja
Więcej o: