Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jest kandydat do pracy w Legii Warszawa. Csaba Laszlo sam wysłał CV

Węgierski trener Csaba Laszlo zgłosił swoją kandydaturę do pracy w Legii Warszawa. Węgier ma bardzo bogate CV i kilka razy zdobywał nagrodę trenera roku w różnych europejskich ligach
Zobacz wideo

Jak informuje dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Maciej Kaliszuk, węgierski trener Csaba Laszlo zgłosił swoją kandydaturę do pracy w drużynie mistrzów Polski Legii Warszawa. Węgier chciałby zostać następcą Portugalczyka Ricardo Sa Pinto.


Działacze Legii Warszawa szukają kogoś, kto mógłby przejąć drużynę po zwolnieniu portugalskiego trenera. Wśród potencjalnych nazwisk padają takie, jak: Henning Berg i Michael Skibbe oraz Thorsten Fink. Okazuje się jednak że Węgier Csaba Laszlo chętnie podjąłby pracę w Warszawie, bo sam przysłał CV do klubu.

Węgier ma bardzo ciekawe doświadczenie, bo w swojej karierze był wybierany trenerem roku na Węgrzech, Słowacji i w Szkocji. Pracował także w reprezentacji Litwy oraz Ugandy, a jego ostatnim miejscem pracy było Dundee United, w którym rozstał się za porozumieniem stron we wrześniu 2018 roku. 55-latek najdłużej pracował jednak w Heart of Midlothian FC, które poprowadził w 67 meczach.