Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny trener ekstraklasy zwolniony! Czwarty w ciągu czterech dni! Leszek Ojrzyński następcą

Czwarty trener w ekstraklasie został zwolniony w ciągu czterech dni! Wisła Płock zwolniła Kibu Vicunę po porażce z Piastem Gliwice (0:1). Jego następcą ma zostać Leszek Ojrzyński.
Zobacz wideo
Kibu Vicuña przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Wisły Płock. Nazwisko nowego szkoleniowca Nafciarzy przedstawione zostanie w ciągu najbliższych kilkunastu godzin

- czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Płock. Vicuna był trenerem "Nafciarzy" od 10 października 2018 roku, gdy zastąpił Dariusza Dźwigałę. W 19 meczach pod wodzą hiszpańskiego trenera Wisła Płock wygrywała cztery razy, pięć razy zremisowała i przegrała aż 10 razy (bilans bramek 29:33). Przez to Wisła zajmuje 15., spadkowe miejsce w tabeli - traci trzy punkty do 14. Arki Gdynia.

Leszek Ojrzyński trenerem Wisły Płock?

Jak informuje znakomicie poinformowany w realiach polskiego futbolu użytkownik Twittera Janekx89, jego następcą zostanie Leszek Ojrzyński, który dopina ostatnie szczegóły umowy. Ojrzyński ostatnio prowadził Arkę Gdynia, w przeszłości trenował m.in. Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Koronę Kielce czy... Wisłę Płock (2007-2008).

Czwarty trener ekstraklasy zwolniony w ciągu czterech dni

To czwarty trener ekstraklasy zwolniony w ciągu czterech dni. W niedzielę Adam Nawałka został zwolniony z Lecha Poznań, w poniedziałek Ricardo Sa Pinto z Legii Warszawa, a we wtorek tuż przed meczem Zbigniew Smółka z Arki Gdynia.