Sekcja Piłkarska #8. Dariusz Mioduski ujawnił kulisy zwolnienia Ricardo Sa Pinto z Legii Warszawa

Legia Warszawa zwolniła Ricardo Sa Pinto. Jak wyglądała rozmowa Dariusza Mioduskiego z portugalskim trenerem? Prezes Legii zdradził to w ósmym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski rozmawiali z Dariuszem Mioduskim i Mateuszem Święcickim o Legii Warszawa. Prezes Legii zdradził, że Ricardo Sa Pinto został zwolniony i mówił m.in. o jego następcy. 

Cały odcinek poniedziałkowej "Sekcji Piłkarskiej" zobaczysz tutaj:

 
Więcej o: