Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bogusław Leśnodorski: Lechia Gdańsk mistrzem? To żart. Legia Warszawa nie ma z kim przegrać

- Lechię Gdańsk traktuję w kategoriach żartu. Legia Warszawa nie ma z kim przegrać - mówi Bogusław Leśnodorski o wyścigu o mistrzostwo Polski.

Lechia Gdańsk jest liderem ekstraklasy od 13. kolejki. W 27 meczach zdobyła 56 punktów i wyprzedza drugą Legię Warszawa o pięć punktów (rozegrała o jeden mecz więcej, w piątek pokonała 2:0 trzeci Piast Gliwice). Mimo to Bogusław Leśnodorski jest przekonany o tym, że mistrzostwo zdobędzie Legia.

"Legia Warszawa nie ma z kim przegrać. Mistrzostwo Lechii nie mieści mi się w głowie"

- Legia nie ma z kim przegrać. To, że wyglądamy teraz słabo, nic nie znaczy. Wszyscy grają jeszcze gorzej. W ogóle nie traktuje Lechii poważnie, raczej w kategoriach żartu. Nie chodzi mi o to, że zespół jest żartem, mam do Lechii szacunek i fajnie, że im tak idzie. Ale hasło "Lechia mistrzem Polski" nie mieści mi się w głowie. I nie chciałbym, żeby mi się musiało zmieścić - powiedział Leśnodorski, były właściciel Legii Warszawa, w rozmowie ze "Sportowymi Faktami". Dodał, że bolą go ostatnie porażki w eliminacjach Ligi Mistrzów, bo mistrzowie Polski przegrali z "leszczami". - Mam nadzieję, że w tym roku klub nie odpadnie w przedbiegach. Choć z taką grą, to nie na puchary, oj nie. Coś się musi zmienić, każdy to widzi. Nie da się zajść daleko wykopując piłkę na aferę z własnej połowy.

Więcej o:
Komentarze (48)
Bogusław Leśnodorski: Lechia Gdańsk mistrzem? To żart. Legia Warszawa nie ma z kim przegrać
Zaloguj się
 • eberhard_mock_breslau

  Oceniono 15 razy 13

  Butny burak z zadupia

 • andrzej.duxa

  Oceniono 11 razy 11

  co za pajac....

 • sector23

  Oceniono 13 razy 11

  No to jak facet o takiej mentalności i takim poziomie narcyzmu rządził w Legii, to nic dziwnego, ze ten klub z aspiracjami "gubił" zdojnych i dobrze rokujących piłkarzy. A pomimo największego budżetu w Polsce i możliwości, niczego nie osiągnął w reozgrywkach europejskich, przegrywajac z "leszczami". W tym roku też przegra wyścig o mistrzostwo, czego seredecznie życzę.

 • rg123

  Oceniono 11 razy 11

  kolejny arogancki dupek stosujący formułę "bo im się to po prostu należy"

 • js08836

  Oceniono 12 razy 10

  Jakim trzeba być zarozumiałym palantem, aby tak bredzić. " Legia nie ma z kim przegrać " , żałosne. " Mistrzowie Polski przegrali z " leszczami " ". To jakimi frajerami byli te " miszcze " ? Dno.

 • andree111111

  Oceniono 10 razy 10

  A to zobaczymy.

 • maras63

  Oceniono 7 razy 7

  Wie co mówi, bo zna cennik. :-)))

 • apoloniusz211

  Oceniono 6 razy 6

  to sie okaże czopku ze wsi. Swoją drogą nie ma kogo cytować tylko takich paźdźierzy?

 • jankaz.kot

  Oceniono 6 razy 6

  Czyli Legia mistrzem ? bo Lechia jest słaba , myśli Pan że jak co roku w końcówce sezonu wszyscy będą solidarnie przegrywać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX