Vadis Odjidja-Ofoe żałuje, że odszedł z Legii Warszawa. "To był wspaniały czas"

- Jaki był najlepszy zespół w jakim grałeś? - zapytał Vadisa Odjidję-Ofoe dziennikarz "Het Nieuwsblad". - Legia Warszawa - odpowiedział piłkarz. "Ajax, który grał w finale Ligi Europy, był od nas lepszy o jednego gola. A graliśmy bez trzech ważnych graczy. To były wspaniały czas. Nadal utrzymuję kontakt z zawodnikami z tamtej drużyny".
Zobacz wideo

- Ajax, który grał w finale Ligi Europy, był od nas lepszy o jednego gola. A graliśmy bez trzech ważnych graczy. To były wspaniały czas. Nadal utrzymuję kontakt z zawodnikami z tamtej drużyny - wspomina grę w Polsce Vadis Odjidja-Ofoe. Belg odszedł z Warszawy do Olympiakosu Pireus. Naciskał na transfer, ale teraz przyznał, że był to błąd. Na pytanie: jaki był najlepszy zespół w jakim grałeś? Odpowiedział: Legia Warszawa.

Teraz Vadis Odjidja-Ofoe gra w KAA Gent. Jest jednym z najlepszych piłkarzy zespołu. Strzelił cztery gole i miał trzy asysty w 21 meczach Jupiler Pro League. Jego klub zajął piąte miejsce w rundzie zasadniczej sezonu. Teraz czeka go walka o mistrzostwo. Gent do lidera traci siedem punktów.

W Legii Warszawa Ofoe zagrał w 42 meczach. Strzelił pięć goli i miał 14 asyst. Jest uznawany za jednego z najlepszych obcokrajowców w historii polskiej ligi.

Więcej o: