Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes Legii: Jest jeden piłkarz, który powinien zagrać w Legii. To Robert Lewandowski

- Jest jedna osoba, która powinna zagrać w Legii na koniec kariery - powiedział Dariusz Mioduski. A kiedy dziennikarze wskazali Artura Boruca, dodał: - Artur też, ale mam na myśli Roberta Lewandowskiego.

 - Dobrze, że Kuba Błaszczykowski wrócił do Wisły. I już nie chodzi o to, że jej pomógł, zainwestował swoje pieniądze, tylko o to, że to po prostu fajna historia - mówił Dariusz Mioduski na spotkaniu z dziennikarzami. - Zresztą w Legii też widzę jedną osobę, która powinna zagrać na koniec kariery - dodał po chwili prezes. - Artur Boruc? - dopytywali dziennikarze. - Artur też, ale mam na myśli Roberta Lewandowskiego - odparł prezes. I wyjaśnił: - Chciałbym, żeby Robert zagrał u nas w przyszłości. Wtedy, kiedy zdecyduje się na powrót na Polski. To jest bardzo pożądany model: najlepsi zawodnicy, którzy wyjeżdżają za granicę, na koniec kariery wracają do kraju, dodają elementy nie tylko sportowe, ale też poza boiskiem są wzorem dla młodych zawodników.

Przypomnijmy, że Lewandowski grał w Legii Warszawa, a w zasadzie w jej rezerwach w sezonie 2005/06. Przy Łazienkowskiej pozbyto się go jednak bez żalu (postawiono na Mikela Arruabarrenę). Lewandowski trafił wtedy do Znicza Pruszków, następnie do Lecha Poznań, a później to już wszyscy wiedzą, jak potoczyła się jego kariera.

Dariusz Mioduski: Wisła? Mam nadzieję, że z nami przegra

Mioduski swoim marzeniem (a może celem biznesowym?) podzielił się z dziennikarzami na środowej konferencji, na której Legia Warszawa pochwaliła się, że lada chwila rozpocznie budowę ośrodka dla akademii. Prezes i właściciel klubu po konferencji długo odpowiadał na pytania dziennikarzy. Nie tylko związane z budową ośrodka, lecz także związane z najbliższym meczem. - Wisła to marka, która powinna istnieć w ekstraklasie. Dlatego mam nadzieję, że w Krakowie ostatecznie wszystko uda się wyprowadzić na prostą. Jeśli jednak chodzi o najbliższe spotkanie, to oczywiście liczę, że Wisła z Legią przegra - uśmiechnął się Mioduski. Początek meczu Wisła - Legia w niedzielę o 18.

Więcej o:
Komentarze (51)
Prezes Legii: Jest jeden piłkarz, który powinien zagrać w Legii. To Robert Lewandowski
Zaloguj się
 • druzpoz

  Oceniono 9 razy 5

  Moim klubem jest Lech bez względu na wzloty i upadki, Legii nie lubię, ale szanuję jako rywala. Szanuję również Mioduskiego, bo takich ludzi jak on brakuje w polskim futbolu. Niestety.

 • sorhaz

  Oceniono 8 razy 4

  A może po prostu wróci do Znicza

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 14 razy 4

  blond palancie, legła miała szansę aby Robert w niej grał, ale wtedy go olaliście.

 • maras63

  Oceniono 11 razy 3

  W tej Legii, która tak cudownie odkryła talent Lewandowskiego? :-))))))

 • fezop

  Oceniono 11 razy 3

  hahahahah ten chłop odleciał kompletnie. Lewandowski nigdy nie zagra w Legii, po części z tego jak go pograktowali, a w większej części dlatego że nawet w wieku 37 lat będzie przerastał każdego grajka z ekstraklasy o parę klas. No i jak niby Legia spełni jego wymagania finansowe...
  Wypowiedź z kategorii najgłupsze zdanie roku.

 • sacc77

  Oceniono 2 razy 2

  Co znaczy - Powinien?
  Jakiś prymus?
  Może...nobilitacja, że 'wielka' legija łaskawie przyjmie takiego niedouka jak Lewandowski?
  Mioduski - więcej skromności człowieku i zanim sięgniesz po kapelusz sprawdzaj, czy jest on na twoją głowę bo coś mi się zdaje, że sięgasz po zbyt duży.

 • mr.fish

  Oceniono 4 razy 2

  Bartłomiej Kubiak.. znowu legijno nachylo-dupca... ew. fatamorgana ... panie Kubiak mleko pod wąsem już zsiadło .. czy nadal śmierdzi jak pana dziennikarska /hehehe/ rzetelność ...

 • eberhard_mock_breslau

  Oceniono 4 razy 2

  Coś mu się pomyliło, miałby grać w Legii, która go nie chciała? Jeśli już to powinien zagrać w Lechu, z którego wypłynął na wielkie wody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX