Wisła Kraków bije rekord sezonu! Wszystko dzięki najbliższemu meczowi z Legią

Wisła Kraków poinformowała, że wszystkie bilety na niedzielny klasyk z Legią Warszawa zostały wyprzedzane, i to na sześć dni przed meczem. Oznacza to, że krakowski klub od niedzieli będzie mógł się pochwalić najwyższą średnią frekwencją w Ekstraklasie. Klub pobije także swój rekord tego sezonu.
Zobacz wideo

W niedzielę o godzinie 18 czeka nas prawdziwy klasyk polskiej Lotto Ekstraklasy, bo Wisła Kraków zagra na swoim stadionie z Legią Warszawa. Biała Gwiazda ciągle walczy o grę w pierwszej ósemce ligi, Legia zaś goni Lechię Gdańsk, która prowadzi w rozgrywkach Ekstraklasy. 

Hitowy mecz przyciągnął na stadion komplet, czyli 33 tysiące kibiców. Na meczu zabraknie kibiców Legii Warszawa, dlatego krakowski klub nie musiał tworzyć sektorów buforowych, stąd można było sprzedawać bilety na cały stadion. Oznacza to, że Wisła pobije swój rekord frekwencyjny, bo przed tygodniem derbowy mecz z Cracovią oglądało aż 28 tysięcy kibiców. 

W niedzielę Wisła Kraków stanie również klubem z najwyższą frekwencją w Lotto Ekstraklasie. Krakowskiemu klubowi uda się wyprzedzić Legię Warszawa. 

Średnia frekwencja po niedzielnym hicie:

1. Wisła Kraków 16900 widzów

2. Legia Warszawa 15790 widzów

Warto przypomnieć, że to spotkanie będzie transmitowane nie tylko przez Canal+, ale także będzie pierwszym meczem pokazywanym przez TVP. Początek spotkania o godzinie 18.

Więcej o:
Copyright © Agora SA