Piłkarze Jagiellonii wysłuchali wulgarnego 'kazania' od kibiców. "Tak nie może być k***"

Jagiellonia Białystok przegrała w sobotę na własnym stadionie z Koroną Kielce 1:3. Po meczu kibice wezwali zawodników pod sektor, na którym prowadzony jest doping, i w bardzo wulgarny sposób wyrazili swoją opinię na temat postawy drużyny w ostatnim czasie. Piłkarze stali i słuchali.
Zobacz wideo

Słuchajcie, k***, stojąc nie da się wygrać meczu". "Tak nie może być k***". Trzeba trochę ponapier***, żeby wygrać". To tylko niektóre ze słów kibiców Jagiellonii Białystok, którzy byli wściekli na swoich piłkarzy po przegranym meczu z Koroną Kielce (1:3). Nagranie z 'kazaniem', które wygłosili kibice z sektora, na którym prowadzony jest doping, pojawiło się po sobotnim meczu na Twitterze. Piłkarze nie zareagowali. Stali i słuchali. Poniżej prezentujemy tylko zdjęcie tej sytuacji. Nagranie jest zbyt wulgarne, żeby umieścić go w tekście.

Kibice Jagiellonii podczas 'rozmowy' z piłkarzamiKibice Jagiellonii podczas 'rozmowy' z piłkarzami Twitter/Screen

- Może to źle zabrzmi, ale chyba za stary jestem i nie chciałoby mi się stać i słuchać, jak mnie ktoś z trybun bierze na rozmowę wychowawczą i jeb*** - napisał na Twitterze Adrian Mierzejewski, były reprezentant Polski. - Szkoda, że któryś z piłkarzy, np. kapitan, nie dał sygnału do odwrotu, żeby nie brać udziału w tym żenującym przedstawieniu - ocenił sytuację Michał Trela, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Jagiellonia Białystok przegrała dwa ostatnie mecze w ekstraklasie. Zespół Ireneusza Mamrota miał walczyć o mistrzostwo Polski, a po 26 meczach zajmuje 5. miejsce w tabeli, a do liderującej Lechii Gdańsk traci 13 punktów.

Więcej o: