Kibice Arki Gdynia mają dość. "Smółka wypi...j"

"Smółka wypi...j" - krzyczeli kibice Arki Gdynia po sobotnim, przegranym 1:2 meczu z Legią Warszawa.
Zobacz wideo

Cztery mecze w tym roku, zero punktów, zaledwie dwa przewagi nad strefą spadkową. Do tego narastająca frustracja kibiców, którzy oczekują nie tylko lepszej gry i wyników, ale też zwolnienia trenera. "Smółka do kibiców" - krzyczeli po sobotnim, przegranym 1:2 meczu z Legią Warszawa. Gdy szkoleniowiec nie zareagował (udał się do szatni), zaczęli skandować: "Smółka wypi...j".

- Wciąż nie wiem, jak można było przegrać to spotkanie - mówił na pomeczowej konferencji Smółka. - Jestem dumny z mojej drużyny, bo choć jesteśmy w poważnym kryzysie, dziś nie było widać chwili zwątpienia. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy. Ale wierzę w mój zespół. Będziemy kontynuować to, na czym się skupiamy. Nie możemy się poddawać. Mężczyzna musi być przygotowany na wszystko, ale nie może się poddać. Dzisiaj było widać, że mój zespół się nie poddaje - podkreślił Smółka.

Arka w następnej kolejce ekstraklasy zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin (17 marca, godz. 15.30). Legia z kolei podejmie Śląsk Wrocław (16 marca, godz. 20.30). W tej chwili zespół Ricardo Sa Pinto do liderującej Lechii traci już tylko punkt, ale gdańszczanie mecz w tej kolejce mają jeszcze przed sobą - w poniedziałek podejmą Wisłę Płock (godz. 18).

Więcej o: